1 2 3  - следећа страна

Рад школе од 18. до 22. октобра 2021. - модел 2 - комбиновани

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 18.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 18. до 22.10.2021. године (парна смена пре подне а непарна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Рад школе од 11. до 15. октобра 2021. - модел 2

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 11.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 11. до 15.10.2021. године (непарна смена пре подне а парна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Рад школе од 04. до 08. октобра 2021. - модел 2

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 04.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 04.. до 08. октобра.2021. године (парна смена пре подне а непарна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

септембар

Рад школе од 27. септембра до 01. октобра 2021. - модел 2

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа од 24.09.2021. године,

Прва економска школа, од понедељка, 27.09.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 27.09. до 01.10.2021. године (непарна смена пре подне а парна смена после подне):

септембар

Састанак Савеза заједница средњих школа Србије и МПНТР-а

У уторак, 21. септембра 2021. године, у Првој економској школи у Београду, одржан је састанак Савеза заједница школа Србије.

Састанку су присуствовали представници МПНТР-а, помоћник министра Милош Благојевић и сарадници Радован Живковић, Богољуб Лазаревић и Славица Ракић

Разматране су актуелне теме у образовању и договорени начини рада и сарадње на побољшању ефикасности система.

Преузмите закључке са састанка: SAVEZ ZAJEDNICA-Zakljucci sa sastanka br. 5-Beograd-Prva ekonomska skola-21092021.pdf

1 2 3  - следећа страна