Литерарни и ликовни конкурс поводом Светог Саве

Поводом школске славе Свети Сава, објављен је литерарни и ликовни конкурс за ученике. Конкурс је завршен 19. јануара 2023. године.

За најбољи литерарни рад, проглашен је рад ученика Павла Јеремића (4/1).

За најбољи ликовни рад, проглашен је рад ученице Катарине Малице (3/5)

Победници конкурса за свој рад добијају новчану награду од бившег ученика наше школе, Саве Петровића, генерација 1993/94. године.

Комисија је радила у саставу: Весна Брдаревић, Бранислав Чабаркапа, Маја Ајбек и Борко Топаловић.

Економска трибина бр. 8

У уторак, 24.01.2023. године, одржана је Економска трибина на тему "Вербална и невербална комуникација",
Предавачи су биле асистенти Маја Обрадовић и Ана Обрадовић са Универзитета Сингидунум у Београду.

Економска трибина бр. 9

У среду, 25.01.2023. године, одржана је Економска трибина на тему "Утицај раста цена енергената и сировина на глобалну економску кризу",
Предавач је био асистент Милош Парежанин са Факултета организационих наука (ФОН) у Београду.