МЕМОРИЈАЛНО ТАКМИЧЕЊЕ – СТАНА ШИПЧИЋ-ЋАНА

У среду, 09.11.2022. године, одржано је Меморијално такмичење из рачуноводства за ученике другог разреда. На такмичењу је учествовало дванаест ученика.

Прво место освојила  је ученица Николета Павић, одељење 2-1, предметни наставник Данијела Прашчевић.

Такмичење је организовало стручно веће Рачуноводства и економског пословања.

Преузмите ранг листу: Skolsko-Memorijalno takmicenje-Stana Sipcic-Cana-iz racunovodstva za 2. razred-09112022.pdf

новембар

У понедељак, 14.11.2022. године, одржана је Економска трибина на тему "Како започети пут до жељеног посла?".
Предавач је био доц. др Павле Брзаковић са Факултета за примењени менаџмент, економију и финансије - МЕФ у Београду.

Акција добровољног давања крви

У уторак, 15. новембра 2022. године, у сарадњи са Институтом за трансфузију крви Србије, у  нашој школи спроведена је акција добровољног давања крви.

новембар

У среду, 16.11.2022. године, одржана је Економска трибина на тему "Утицај актуелних збивања на привреду Србије".

Предавач је био проф. др Дејан Ерић са Факултета за банкарство, осигурање и финансије - ББА, Београд.

Хуманитарна акција за децу Косава и Метохије

Ученици Верске секције, на иницијативу наставника Саве Цуњака, придружили су се акцији храма Рођења Св. Јована у прикупљању помоћи деци у Ораховцу и једној породици у селу Коретиште код Гњилана.

Прикупљена је велика количина помоћи у виду нове гардеробе, обуће, средстава за хигијену, школске опреме и играчака.

Наставник Сава Цуњак је са великим поносом на ученике наше школе и у великој радости са децом Косова и Метохије поделио помоћ у периоду од  11. до 13. новембра 2022. године.

новембар

У петак, 25.11.2022. године, одржана је Економска трибина на тему "Хив и стигма".
Предавач је била наша професорка Јелена Јевтовић.

новембар

У уторак, 29.11.2022. године, због велике заинтересованости ученика, одржана је Економска трибина са поновљеном темом "Хив и стигма",
Предавач је била наша професорка Јелена Јевтовић.