Реализација наставе и долазак у школу од 05. до 09. априла 2021. године

У периоду од 05. до 09. априла 2021. године, одлуком МПНТР-а а на основу препоруке Кризног штаба, настава за све ученике се реализује на даљину.

Настава се реализује на платформи Google Meeting.

Наставу пре подне прате ученици парне смене (други и четврти разред) а после подне ученици непарне смене (први и трећи разред).

Настава се реализује по следећем распореду звоњења:

Такође, наставници имају могућност да позивају ученике на непосредан вид вредновања по посебном распореду у супротној смени.

Радно време школе је од 7:00 до 19:00.

април

Републичко такмичење - Пословна информатика 2020/21.

Републичко такмичење из Пословне информатике одржано је у Економској школи, у Нишу, 9. и 10. априла 2021. године.
Нашу школу представљао је ученик Немања Лазић (4-2) и освојио је друго место место. Предметни професор је Александра Гавриловић Бодирога.

Ученика је на такмичењу пратила професорка - ментор Весна Петковић.
Комплетnу ранг листу и задатке можете преузети са сајта ЗАЈЕДНИЦЕ: http://www.zajednica.edu.rs/.

април

Реализација наставе од 19. априла 2021.

Од понедељка, 19. априла 2021. године, настава се реализује по комбинованом моделу (непосредна настава и настава на даљину).

У периоду од 19. до 23.априла:

- непосредну наставу похађа Б група одељења и то пре подне парна смена а после подне непарна смена.

- наставу на даљину прати А група одељења помоћу платформи Google Classroom и Google Meet.