фебруар

Школско такмичење - Енглески језик 2020/21.

Школско такмичење из предмета Енглески језик за ученике четвртог разреда разреда, одржано је у петак, 05. фебруара 2021. године.

Победник такмичења је Петар Илић, 4-1 (предметни наставник мр Весна Деспотовић).

Такмичење су припремили и организовали наставници Стручног већа страног језика Марина Радовановић и мр Весна Деспотовић.

Преузмите извештај и ранг листу са такмичења: Skolsko-Engleski jezik-05022021-Radovanovic.pdf-converted.pdf

фебруар

Наставна субота - надокнада наставног дана због измене школског календара

Субота, 20. фебруар 2021. године је наставни дан за ученике свих разреда, по распореду од понедељка.
Разлог надокнаде наставног дана је због измена школског календара.
Сви ученици имају наставу пре подне и реализују све часове наставом на даљину, по следећем распореду звоњења.

Општинско такмичење - Историја

Општинско такмичење из Историје, одржано је у суботу, 27. фебруар 2021. године, у Првој београдској гимназији.
Наш ученик Павле Јеремић (2-1) освојио је прво место.
Ученика је на такмичење водио наставник Зоран Синђић.