Рад школе од 04. до 08. октобра 2021. - модел 2

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 04.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 04.. до 08. октобра.2021. године (парна смена пре подне а непарна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Рад школе од 11. до 15. октобра 2021. - модел 2

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 11.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 11. до 15.10.2021. године (непарна смена пре подне а парна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Часови за ученике који су на непосредној настави трају 45 минута.

Вредновање ученика се реализује када су ученици у просторијама школе.

Рад школе од 18. до 22. октобра 2021. - модел 2 - комбиновани

По одлуци Тима за праћење и координирање примена превентивних мера у раду школа, Прва економска школа, од понедељка, 18.10.2021. године, радиће по моделу 2 – комбиновани модел наставе.

Распоред рада за период од 18. до 22.10.2021. године (парна смена пре подне а непарна смена после подне):

У понедељак, среду и петак на непосредну наставу долази А група одељења, а Б група наставни материјал добија на гугл учионицу.

У уторак и четвртак на непосредну наставу долази Б група одељења, а А група наставни материјал добија на гугл учионицу.

Часови за ученике који су на непосредној настави трају 45 минута.

Вредновање ученика се реализује када су ученици у просторијама школе.