Литерарни и ликовни конкурс поводом Светог Саве

Поводом школске славе Свети Сава, објављен је литерарни и ликовни конкурс за ученике.
Конкурс је завршен 12. јануара 2020. године.
На литерарном конкурсу је учествовало 12 ученика а на ликовном конкурсу 4 ученика.

За најбољи литерарни рад, проглашен је рад ученице Сандре Крпић (1-1).
За најбољи ликовни рад, проглашен је рад ученице Марије Павловић (4-3).

Победнице конкурса за свој рад добијају новчану награду од бившег ученика наше школе, Саве Петровића, генерација 1993/94. године.

Комисија је радила у саставу: мр Марина Маричић, Весна Брдаревић, Милдред Савиншек, Бранко Бајић и Маја Ајбек.

2020

У среду, 15.01.2020. године, у амфитеатру школе, одржана је Економска трибина на тему "Задовољни радници су продуктивни радници".
Предавач je била доц. др Јасмина Ђурашковић, професор Факултета за пројектни и иновациони менаџмент - ПМЦ.

2020

Економска трибина бр. 11 - Едукативни квиз “Знамените личности на динарским новчаницама“

У четвртак, 16.01.2020. године, у амфитеатру школе, одржана је едукативни квиз “Знамените личности на динарским новчаницама“ за ученике четвртог разреда у организацији Народне банке Србије (НБС).
Победничка екипа се пласирала на завршни квиз. Завршни квиз ће се реализовати у марту месецу после завршетка свих школских квизова економских школа Београда.

2020

У петак, 17.01.2020. године, у амфитеатру школе, одржана је Економска трибина на тему "Капитални пројекти у Србији".
Предавач је био проф. др Малиша Ђукић, професор Факултет за банкарство, осигурање и финансије - ББА, Београд

Свечана академија - школска слава Свети Сава

У понедељак, 27. јануара 2020. године, у Свечаној сали школе, одржана је свечана академија поводом школске славе.
Прослави су присуствовали ученици, запослени, пензионери и пријатељи школе.
Свечану академију су припремили професорор Бранко Бајић и вероучитељ Сава Цуњак са ученицима школе.
Професор, Зоран Миладиновић, овом пригодом уручио је ученицима дипломе за постигнуте успехе на такмичењима а професорима и пријатељима школе захвалнице за постигнуте резултате и помоћ у раду школе. Такође, уручене су захвалнице ученицима и професорима за хуманитарни рад.
Преузмите списак награђених:
 NAGRADE- Sveti Sava-27-01-2020.pdf