Обука будућих координатора за ес Дневник

У недељу, 04. новембра 2018. године, у амфитеатру школе, одржана је обука за будуће координаторе eс Дневникa. Обуку су похађали запослени из основних и средњих школа Србије.

2018

У понедељак, 05.11.2018. године, у амфитеатру школе, одржана је прва Економска трибина на тему "Технике продаје".
Предавачи су биле  Милена Сретеновић и Невена Ћурић, сараднице у настави Факултата за примењени менаџмент, економију и финансије (МЕФ).

2018

У петак, 09.11.2018. године, у амфитеатру школе, одржана је Економска трибина на тему "Изазови дигиталног доба".
Предавач је био проф. др Горан Питић, редовни професор ФЕФА факултата.

Трибину је организовала професорка Милка Марковић.

Обука будућих координатора за ес Дневник

У уторак и среду, 13. и 14. новембра 2018. године, у амфитеатру школе, одржана је обука за будуће координаторе eс Дневникa. Обуку су похађали запослени из основних и средњих школа Србије.

2018

Јавни час "Да се никад не заборави, Холокауст, да се никад не понови-музика пише сећања"

У понедељак, 19. новембра 2018. године, у свечаној сали школе, одржан је јавни час "Да се никад не заборави, Холокауст, да се никад не понови-музика пише сећања".
Тема часа се односи на психологију, историју и музику за толеранцију а против антисемитизма, агресије, мржње и предрасуда.
Велики допринос часу дало је Српско-јеврејско певачко друштво.
Овом приликом се захваљујемо се свим гостима учесницима јавног часа.

Стручни излет - Темишвар

У суботу, 17.11.2018. године, рализован је једнодневни стручни излет у Темишвар. На излет су ишли ученици III-1, III-4, III-6 и III-7 и њихове одељењске старешине.

2018

У петак, 23.11.2018. године, у амфитеатру школе, одржана је Економска трибина на тему "Интернет маркетинг и позиција Community manager-a (где су моји милиони, авиони, ...)".
Предавачи су биле мс Маја Обрадовић и мс Тамара Кокић, асистенти Универзитета Сингидунум.

Трибину је организовала професорка Данијела Цветковић Павловић.