јануар

Извештај - Акција "Поклони књигу - обогати школску библиотеку"

Традиционална акција  "Поклони књигу - обогати школску библиотеку" ове школске године је у периоду од 13. до 23. октобра 2015. године.
На овај начин ученици обезбеђују могућност себи и будућим генерацијама да у својој школској библиотеци имају сву потребну лектиру.
Преузмите извештај о акцији: Izvestaj-Akcija pokloni knjigu-obogati skolsku biblioteku-22-01-2016.pdf

Хвала што учествујете у акцији!

Ваше библиотекарке

Мирела Бодрожић и Драгана Бабић

јануар

У амфитеатру школе, у понедељак, 25.01.2016.. године, одржана је економска трибина на тему "Како написату матурски рад?".
Предавач је био проф. др Неђо Даниловић,  проректор за наставу Универзитета Џон Незбит у Београду.

јануар

Литерарни и ликовни конкурс поводом Савиндана

Поводом школске славе Свети Сава, стручно веће српског језика и књижевности је објавило литерарни и ликовни конкурс за ученике.
Конкурс је трајао од 18. до  22. јануара 2016. године.
Комисија у саставу Драгана Бабић, Виолета Милићевић и Милица Савиншек је 25. јануара 2016. године утврдила резултате конкурса.
За ликовни конкурс није било пријављених радова.
За литерарни конкурс за најбољи рад је проглашен рад ученице Иване Данковић (1-3).

Школска слава Свети Сава

У среду, 27. јануара 2016. године, у Свечаној сали школе, одржана је свечана академија поводом школске славе.
Прослави су присуствовали ученици, запослени, пензионери и пријатељи школе.
Свечану академију је припремила професорка Драгана Бабић са ученицима школе.
Преузмите програм прославе и списак учесника: Program Svetosavske akademije-27-01-2016.pdf

Директор школе Милибор Саковић, овом пригодом уручио је ученицима и професорима школе дипломе за постигнуте успехе на такмичењима у досадашњем току школске године, као и захвалнице донаторима школе.
Преузмите списак награђених: Spisak-nagradjenih Sveti Sava-27-01-2016.pdf

У уторак, 27. јануара 2015. године, у Свечаној сали школе, одржана је свечана академија поводом школске славе.
Свечану академију су припремили наставници Драгана Бабић и Бранко Бајић са ученицима школе и дечијим хором "Чаролије" са диригентом Леонтином Вукомановић.
Преузмите програм прославе и списак учесника: Program Svetosavske akademije-27-01-2015.pdf
Прослави су присуствовали ученици, запослени, пензионери и пријатељи школе.
Директор школе Милибор Саковић, овом пригодом уручио је ученицима и наставницима школе дипломе за постигнуте успехе на такмичењима у досадашњем току школске године, као и захвалнице донаторима школе.
Преузмите списак награђених: Nagrade za Svetog Savu-polugodiste 2014-15-22-01-2015.pdf