Зимски распуст

Зимски распуст за ученике почиње 31.12.2014. године и траје до 19.01.2015. године.
Први наставни дан у другом полугодишту школске 2014/15. почиње у уторак, 20.01.2015. године.
Први и трећи разред имају наставу пре подне а други и четврти после подне.

Дечији хор "Чаролије"

У суботу, 17.01.2015. године, у свечаној сали школе гостовао је дечији хор "Чаролије".

Софтвер за наставу рачуноводства

На иницијативу УО Заједнице у понедељак, 19. јануара 2015. године, у амфитеатру школе одржана је презентација софтвера за наставу рачуноводства.
Софтвер су представили  запослени ИТ сектора "Привредног саветника".
Презентацији је присуствовало 52 наставника рачуноводства из 47 школа Србије.
Наставници су се сагласили да софтвер покрива наставне планове и програме предмета рачуноводство и да може да се користи у настави за обуку ученика.

ТРЕЗОР број 12

Ученички часопис ТРЕЗОР број 12, објављен је 20. јануара 2015. године.
Уредник часописа је професорка Виолета Милићевић са ученицима новинарске секције а информатичка подршка је професорка Гордана Тунић.
Примерак часописа добијају сви ученици и запослени школе.

јануар

Литерарни и ликовни конкурс поводом Савиндана

Поводом Савиндана стручно веће српског језика и књижевности је објавило литерарни и ликовни конкурс за ученике.
Конкурс је завршен 30. децембра 2014. године. Комисија у саставу мр Марина Маричић, Виолета Милићевић и Милица Савиншек је 21. јанура 2015. године утврдила резултате конкурса.
За ликовни конкурс није било пријављених радова.
За литерарни конкурс је било 10 пријављених радова. За најбољи рад је проглашен рад ученице Мирјане Бијелић (1-7).

Школска слава Свети Сава

У уторак, 27. јануара 2015. године, у Свечаној сали школе, одржана је свечана академија поводом школске славе.
Свечану академију су припремили наставници Драгана Бабић и Бранко Бајић са ученицима школе и дечијим хором "Чаролије" са диригентом Леонтином Вукомановић.
Преузмите програм прославе и списак учесника: Program Svetosavske akademije-27-01-2015.pdf
Прослави су присуствовали ученици, запослени, пензионери и пријатељи школе.
Директор школе Милибор Саковић, овом пригодом уручио је ученицима и наставницима школе дипломе за постигнуте успехе на такмичењима у досадашњем току школске године, као и захвалнице донаторима школе.
Преузмите списак награђених: Nagrade za Svetog Savu-polugodiste 2014-15-22-01-2015.pdf

јануар

Општинско такмичење - Фудбал (М)

Општинско такмичење у малом фудбалу за дечаке, одржано је 29. јануара 2015. године.
Екипа наше школе није успела да се пласирала у виши ранг такмичења.
Ученике је водио наставник Дарко Ђурђевић.

јануар

У амфитеатру школе, у петак, 30. јануара 2015. године, одржана је трибина на тему "Информационе технологије и њихова примена".
Предавачи су били проф. др Светлана Анђелић и проф. др Марко Вулић. професори са Високe школа за информационе технологије, рачунарски дизајн и савремено пословање - ИТС.

У амфитеатру школе, у понедељак, 24.11.2014. године, одржана је прва економска трибина у овој школској години.

јануар

Општинско такмичење - Фудбал (Ж)

Општинско такмичење у малом фудбалу за девојчице, одржано је 30. јануара 2015. године.
Екипа наше школе није успела да се пласирала у виши ранг такмичења.
Ученице је водио наставник Владимир Мраовић.