2014

Ekonomski fakultetУ амфитеатру школе, у уторак, 02.12.2014. године, одржана је економска трибина на тему "Трендови развоја савремене економије".
Предавач је била професорка др Жаклина Стојановић, продекан за наставу Економског факултета у Београду.

2014

Јавни час "Да се никад не заборави, холокауст, да се никад не понови-музика пише сећања"

У уторак, 2. децембра 2014. године, у свечаној сали школе, одржан је јавни час на тему "Да се никад не заборави, холокауст, да се никад не понови-музика пише сећања".
Учествују:  СРПСКО – ЈЕВРЕЈСКО ПЕВАЧКО ДРУШТВО,
Диригент: Раде Пејчић
Др МИЛАН КОЉАНИН, историчар
Проф ДРАГАН ПОПАДИЋ, соц.психолог
ПРЕЖИВЕЛИ,А
МАРЛЕНА WЕИНБЕРГЕР – ПАВЛОВИЋ, модератор.

2014

У амфитеатру школе, у петак, 05.12.2014. године, одржана је економска трибина на тему "Актуелна економска политика".
Предавач је био проф. др Малиша Ђукић,  професор на Факултету за банкарство, осигурање и финансије (ББА) у Београду.

Рекламијада 2014.

У понедељак, 8.12.2014. године, у холу школе, студенти Економског факултета упознали су наше ученике и наставнике са пројектом "Рекламијада".
Пројекат ће се реализовати 12.12.2014. године на Економском факултету.

2014

Акција "Поклони књигу - обогати школску библиотеку"

Акцију "Поклони књигу - обогати школску библиотеку" су организовале библиотекарке школе Мирела Бодрожић и Драгана Бабић.
Акција је  реализована у новембру и децембру 2014. године.

Прикупљено је 126 књига.
Преузмите детаљније податке: Akcija pokloni knjigu-obogati skolsku biblioteku-10-12-2014.pdf

Јавни час - Едукација средњошколаца у ванредним ситуацијама

У четвртак, 11.12.2014. године, у амфитеатру школе, одржан је јавни час о начину понашања у ванредним ситуацијама.
Предавачи су били запослени у Ватрогасно спасилачким јединицама.

2014

У амфитеатру школе, у среду, 17. децембра 2014. године, одржана је четврта економска трибина.
Тема трибине је била "ЕКОНОМИЈА У СВАКОДНЕВНОМ ЖИВОТУ".
Предавач је редовни професор Факултета за економију, финансије и администрацију – ФЕФА проф. др Горан Питић,

Позоришна представа Битеф театра

У суботу, 20. децембра 2014. године, у 20 часова, одржана је у холу школе позоришна представа "Немачка".
Представа је реализована у склопу репертоара Битеф театра.

Састанак УО Заједнице

У уторак, 23.12.2014. године, наша школа је била домаћин састанка Управног одбора Заједнице економских, правно-биротехничких, трговинских и угоститељско-туристичких школа Србије.
На састанку су разматрана актуелна питања у образовању.

Презентација софтвера за рачуноводство

У петак, 26. децембра 2014. године, у нашој школи је одржана презентација софтвера за рачуноводство.
Софтвер је представио директор ИТ сектора "Привредног саветника" Алег Конечни.
Презентацији су присуствовали наставници рачуноводства представници београдских школа.
На састанку је закључено да софтвер покрива наставне планове и програме предмета рачуноводство и да може да се користи у настави за обуку ученика.