Почетак другог полугодишта 2012/13. године

Друго полугодиште почиње у среду, 16. јануара 2013. године. Свим ученицима и запосленима желим срећан и успешан почетак полугодишта.

јануар

У петак,  25. jануара  2013. године у 13:15 часова, у амфитеатру школе одржана је трибина на тему "Класични, нови медији и млади".
Предавач је био мр Бранимир  Груловић, професор  Високе струковне школе за предузетништво.
Организатори трибине су професорке Прошић Душанка и Баљак Бранка.

Прослава школске славе Свети Сава

У недељу, 27.01.2013. године одржана је свечана академија поводом школске славе  Светог Саве.
Прослави су присуствовали пословни партнери школе, бивши и садашњи професори и ученици.
Директор школе Милибор Саковић, захвалио се присутнима што су својим доласком увеличали овај догађај, а затим одржао поздравни говор.
Након тога је уручио захвалнице за досадашњу сарадњу званицама, као и награде и дипломе професорима и ученицима за постигнуте успехе на такмичењима  у овој школској години.

Преузмите списак: SVETI SAVA-Spisak urucenih zahvalnica i nagrada za Svetog Savu - 27-01-2013.pdf

Пригодни програм у част Светог Саве је припремила професорка Милица Савиншек са Драмско-рецитатирском секцијом.

Предавање за ученике БС

У среду, 30.01.2013. године, одржано је предавање за ученике трећег и четвртог разреда Банкарског службеника наше школе . Предавачи су били представници Народне банке Србије.

Ово је прво предавање ове школске године намењено школама у Србији које образују ученике смера БС и представља један део реализације споразума између Заједнице економских, правно-биротехничких, трговачких, туристичких и угоститељских школа и Мреже глобалног договора у Србији.