2009

krizaprezentacija_malo.jpgУ Понедељак, 02. фебруара, у свецаној сали наше школе одржана је економска трибина са темом “Финансијска криза у Свету и њен утицај на Србију”.  Преузмите презентацију нашег госта Николе Фабриса, коју су посетиоци трибине имали прилику да виде.  Презентација "Глобална финансијска криза и њен утицај на Србију" [1,2Мб]

2009

radovi.jpgУ недељу, 8. фебруара завршена је прва фаза радова на уређењу школског дворишта, постављање осветљења.

2009

У среду 18. 02. 2009. у школи је одржана презентација пројекта банкарски службеник. Тим поводом, наши гости су били: 1. Жарко Обрадовиц, министар просвете, 2. Волфрам Мас, амбасадор СР Немацке, 3. Радован Живковиц, саветник министра просвете, 4. Густав Рајер, руководилац ГТЗ и вода пројекта, 5. Љиљана Филиповиц, просветни саветник, 6. Миодраг Мирцетиц, председник Управног одбора Пеxима и директори школа са огледним одељењем банкарског службеника. Они су најпре присуствовали презентацији, затим посетили цас банкарске обуке одељења ИВ/3 банкарских службеника, који су организовале и реализовале професори Оливера Анделковиц и Весна Ратков. Уценици су гостима практицно показали своје знање, отворивши текуци рацун министру просвете, девизни рацун амбасадору и штедни рацун представнику Пексима. Гости су били одушевљени „услугом" коју су добили од наших банкара. Након тога је организована конференција за новинаре и коктел у свецаној сали школе.