2008

radovi.jpgЗа време летњег распуста комплетно су реновирани амфитеатар школе, фискултурна сала и сала за стони тенис.  У виртуелној банци су извршене неопходне измене и преправке. Због вецег броја уценика у одељењу банкарског службеника , кабинет је опремљен додатним намештајем, а додато је и пет рацунара, тако да је сада простор потпуно прилагоден својој намени и броју уценика.

2008

radovi.jpgУ суботу, 13. 09. 2008. поцели су радови на замени расвете у свим просторијама школе. До сада је завршен комплетан треци спрат и велики део другог, а радови  још трају.

prag.jpg

Уценици трецег разреда су у уторак, 23. 09. у 5.00 цасова кренули у  Праг. Њихов повратак оцекујемо у недељу, 28.09.2008. у касним вецерњим сатима.

Желимо им да се лепо проведу!

2008

Економска трибина са темом Креативно рацуноводство це бити одржана у понедељак, 06. 10. у 13.15 цасова у свецаној сали. Гости предаваци су: Милан Неговановиц и Иван Антиц, из Привредног саветника. Том приликом це бити уруцене награде за  прва три места освојена на Меморијалном такмицењу из рацуноводства "Стана Шипциц-Цана".