2008

dajtekrv.gifКао што смо најавили, у нашој школи организована је акција добровољног давања крви. Са поносом вам представљамо списак од 88 људи добре воље из наше школе који су се укљуцили у ову акцију. Погледајте списак...

2008

Драги наши бивши даци, ускоро це десета година од како је господа Радмила Мелентијевиц установила фонд за наградивање најбољих уценика наше школе. Тим поводом, она жели да, на пригодној свецаности, окупи све даке који су, у протеклих десет година, добили ову  награду. Ово се, дакле, односи се на уценика генерације и награђене уценике свих девет одељења у протеклих 10 година. Молимо Вас да нам се јавите и оставите своје контакт телефоне и/или адресе да бисмо Вас благовремено обавестили о тацном датуму и месту састанка. Е-маил а дреса: секретаријат@прваекономска.еду.yу Тел. 3373/490 Списак уценика генерације и уценика одељења можете погледати на страници Уценици генерације

2008

svetisava.jpgВеце професора српског језика и књижевности Прве економске школе расписује наградни конкурс за уценицке књижевне саставе и ликовне радове на теме: 1. Савин монолог 2. Пред иконом Светог Саве 3. Прица о Светом Сави Услови конкурса: Састави могу бити у стиховима или прози, а техника израде ликовних радова је слободна. Радови се морају предати најкасније до 21. 01. 2009. године професорима српског језика и књижевности. Додељивање награда бице 27. 01. 2009. на свецаној академији.

2008

Женска екипа наше школе је победник Првенства општине Стари град у фудбалу. За титулу су се избориле:

Јована Дрезга ИВ/5 Сања Дробњак ИИ/1 Јелена Шуминоски ИИ/5
Андела Јацимовиц ИИ/5 Драгана Митровиц ИИ/7 Маја Љајиц ИИ/7
Тамара Живковиц ИИ/9 Наташа Петровиц ИИ/9 Јелена Марковиц И/3

Екипу је предводила професор Ивана Митревски. Цеститамо!

хттп://www.прваекономска.еду.yу/wп/wп-цонтент/уплоадс/хеадер_новогодисњи.јпг

2008

Друго полугодиште поциње у среду 21. јануара 2009. године. Уценицима прве и треце године цасови поцињу у 8х, а уценицима друге и цетврте у 14х.