2008

nagradjenim.jpgНа Меморијалном такмицењу из рацуноводства „Стана Шипциц-Цана" за уценике другог разреда наградени су следеци уценици: . .

• Милица Паниц, 2/2, за освојено прво место, књигом „Роман о Лондону"
  • Никола Лемаиц,2/1, за освојено друго место, књигом „Травницка хроника"
  • Катарина Јовановиц, 2/4, за освојено треце место, књигом „Црвено и црно"
  • . Предметни професор Андрејана Дворниц, наградена је књигом „Оксфордска историја Библије".

nagradjeni.jpg

2008

Дана 07. октобра 2008. године у 10 цасова нашу школу је посетио помоцник министра просвете Богољуб Лазаревиц.  Присуствовао је цасу банкарске обуке код предметног професора Оливере Анделковиц у одељењу ИВ-3 (смер банкарски службеник), у виртуелној банци.

2008

prez.jpgУ Понедељак, 06. октобра, у свецаној сали наше школе одржана је економска трибина са темом "Креативно рацуноводство". Наши гости предаваци били су: Милан Неговановиц и Иван Антиц из Привредног саветника. Погледајте фотографије са овог догадаја и преузмите презентацију коју су посетиоци трибине имали прилику да виде.  .

ПоwерПоинт презентација "Креативно рацуноводство" (750КБ)

tribina0.jpg

tribina1.jpg

tribina2.jpg

tribina3.jpg

.

2008

Ucenicki parlamentДана 2. 10. 2008. године у амфитеатру у 13.15 цасова  одржана је седница Уценицког парламента. Том приликом је изабрано ново председништво парламента. Председништво парламента

• Милица Кнежевиц, 3/5, председник
    • Стефан Ðурицковиц, 4/1, подпредседник
    • Милош Томовиц, 1/8, секретар
    Координатори: за први разред - Наташа Јокиц, 1/1 за други разред - Стефан Ресимиц, 2/1 за треци разред - Тијана Јонев, 3/9 за цетврти разред - Игор Сузиц, 4/2

2008

Матуранти наше школе це од 19. до 25. 10. бити на екскурзији у северној Италији. Планиран је обилазак Венеције, Фиренце, Равене, Падове, Сан Марина, Пизе и Вероне. Желимо им срецан пут!

2008

У петак, 24. 10. наша школа је била домацин господину Предрагу Дамјановицу, директору Економске школе у Бања Луци. Том приликом је договорена будуца сарадња двеју школа.